RSS
wtorek, 20 maja 2008
Komar to mój krewniak. Płynie w nim ta sama krew.
jpg
10:00, bognasroka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 maja 2008
Bankomat

Kiedy wybieram pieniądze z bankomatu mam wrażenie jakbym doiła tę maszynę jak krowę. Bankomat pełen kasy tak jak krowa pełna mleka…wystarczy wydoić. No tak, ale to ja jednak jestem „krową” która robi te „mleko” czyli kasę…a bankomat jest mechanicznymi dojkami przez które spływa gotówka.

14:16, bognasroka
Link Dodaj komentarz »
jpg
12:55, bognasroka
Link Komentarze (1) »
niedziela, 11 maja 2008
Western
Dzisiaj zaganiałam kozy. Wracałam z miasta i zobaczyłam ten dziwny widok… dwie kózki biegające po ulicy! Pamiętam, że rano były jeszcze za ogrodzeniem u sąsiadów. Teraz niewiadomo jakim cudem znalazły się na „wolności” Przerażone biegały między samochodami. Wzbudzały wśród gapiów śmiech…ale nikt nie ruszył tyłka aby im pomóc. Podjęłam próbę zagonienia ich za to ogrodzenie. Na początku szły posłusznie za mną a raczej za kępka trawy którą trzymałam w ręku jako wabik. Kiedy doszłam do bramki okazało się, że jest zamknięta. Okrążyłam ogród i starałam się dopukać do domu do którego należała ta cholerna bramka…no i nic. nikt nie otwierał.

Musiałam pożegnać się z kozami i pójść w swoja stronę. Bo przecież nie ma pogotowia koziego do którego bym mogła zadzwonić! A powinno być!!!

23:12, bognasroka
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
Http://www.book-by-its-cover.com/category/fineart/
Http://www.book-by-its-cover.com/category/fineart/
Http://www.lastfm.pl/music/The+Knife/+videos/3099746
Http://www.youtube.com/watch?v=75DHyENKWhE&feature=related